شیوه‌های ارسال کالـا
ارسال کالا توسط پست
در این شیوه فروشنده باید کالـا را با مراجعه به یکی از آژانس های پستی سراسر کشور برای خریدار ارسال کند و رسید دریافت کند.
برای مشاهده نرخ خدمات پستی شرکت پست ایران   اینجا را کلیک کنید.
همچنین میتوانید از فرمـ محاسبه هزینه پستی استفاده کنید و هزینه پستی یک کالـا را بر اساس شهر مبداء و مقصد تعیین کنید.
ارسال کالـا با پست این مزیت را دارد که میتوانید مرسوله پستی را پیگیری کنید و از رسیدن آن به دست خریدار مطلع شوید. همچنین شرکت پست ایران، مرسوله های پستی عادی را تا سقف یک میلیون تومان بیمه میکند. اطلـاعات بیشتر
برای آشنایی با انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت پست ایران اینجا را کلیک کنید.

ارسال کالـا با باربری
در این شیوه، فروشنده کالـا را توسط شرکت های باربری مستقر در ترمینال های سراسر کشور ارسال میکند. معمولـا برای اقلـامـ بزرگ و جاگیر، این شیوه به صرفه‌تـر است. قبل از تعیین هزینه ارسال کالـا، به یکی از این شرکت های باربری مراجعه و از قیمت ها مطلع شوید. هزینه ارسال در این شیوه بسته به محل خریدار متفاوت است. لطفا به این موضوع دقت کنید.

حمل و نقل دستی کالـا با وسیله نقلیه
در این شیوه، فروشنده و یا نماینده وی، کالـا را توسط وسیله نقلیه شخصی برای خریدار حمل میکنند. هزینه ارسال در این شیوه بسته به محل خریدار متفاوت است. لطفا به این موضوع دقت کنید.

ارسال کالـا با تیپاکس
شرکت تیپاکس یکی از شرکت های قدیمی ایران است که در زمینه حمل و نقل کالـا فعالیت میکند. این شرکت شعبه های متعددی در سراسر کشور دارد و فروشندگان میتوانند با اطمینان از خدمات این شرکت استفاده کنند.
تیپاکس معمولـا هزینه پستی را از گیرنده دریافت میکند بنابراین فروشنده باید حتما قبل از ارسال کالـا با تیپاکس، نسبت به تسویه حساب با شرکت اقدامـ کند.
برای آشنایی بیشتر با تیپاکس و مشاهده لیست نمایندگی های آن اینجا را کلیک کنید.

پیک موتوری
اگر خریدار در همان محلی سکونت دارد که فروشنده ساکن آنست در این صورت بهترین و کمـ خرجترین شیوه ارسال کالـا، استفاده از پیک موتوری و یا تاکسی تلفنی است. در اکثر شهرهای بزرگ ایران، شرکت های ارائه دهنده خدمات پیک موتوری فعال هستند که با یک تماس با تلفن 118 میتوانید از نامـ و نشانی آن ها مطلع شوید.

بیمه بابری کالـا
شما به عنوان فروشنده میتوانید پیش از ارسال کالـا، آن را بیمه کنید تا در صورت وقوع خسارت در حین ارسال کالـا، متحمل زیان نشوید.
برای دریافت اطلـاعات بیشتر و صدور بیمه باربری میتوانید به وب سایت بیمه آسیا و یا بیمه ایران مراجعه کنید.

فرمـ محاسبه هزینه پستی
برای محاسبه هزینه پستی (پیشتاز و یا سفارشی) یک کالـا، ابتدا وزن آن را (با احتساب بسته بندی) اندازه بگیرید، سپس از فرمـ محاسبه هزینه پستی زیر استفاده کنید.

- تمامي كالاهای اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است.